Thule RideAlong Light Grey
 
 

Thule RideAlong Light Grey

Značka: Thule
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

3 690 Kč včetně DPH
Hodnocení
Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé.
Dostupnost:
Na dotaz
Počet: ks

Thule RideAlong je kvalitní autosedačka, ve které přepravíte dítě od 9 měsíců až do 6 let (do 22kg). Sedačka má pohodlné polstrování a sklopné opěradlo, které pohodlně jednou rukou sklopíte až o 20 stupňů. Systém odpružení DualBeam tlumí nárazy a zaručuje dítěti komfortní jízdu. Sedačka poskytuje 5 různých stupňů náklonu.

 

Nosnost: 22 kg

Hmotnost: 5 kg

Barva: světle šedá

 

Sedačka má nastavitelné polstrované popruhy, díky kterým je dítě bezpečně a pohodlně usazené v sedačce. Bezpečnostní popruh je zajštěn pomocí spony s velkými tlačítky, kterou dítě nedokáže uvolnit. Díky možnosti nastavení opěrek nohou je sedačka velmi praktická a roste podle potřeby spolu s dítětem. Řemínky na uchycení botiček je možné uvolnit a utáhnout jednou rukou.

 

Sedačka má univerzální rychloupínací držák, jehož pomocí se velmi jednoduše a rychle upevní na jízdní kolo během několika vteřin. Sedačku lze namontovat na kulaté rámy s průměrem 27,2 - 40 mm a oválné rámy s profilem o maximální velikosti 40 x 55 mm.

 

Měkká vložka sedačky má vodoodpudivou úpravu a je oboustranná. Každá strana má jinou barvu. Vložku je možné sundat a vyprat. Sedačka je vybavena odrazkou a očkem na uchycení bezpečnostního světla, aby byla zabezepčená dobrá viditelnost i za zhoršených podmínek. Sedačku lze uzamknout pomocí systému jednoho klíče. Bezpečnostní zámok je součástí balení. Sedačka splňuje všechny mezinárodní bezpečnostní normy.

 

Prezentační video:

Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.