• CarFace E-SCORPION 2, Black-red
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (3)
  • Obrázek (6)
  • Obrázek (7)
  • Obrázek (9)
  • Obrázek (10)

CarFace E-SCORPION 2, Black-red

  • Obj. číslo: CYKBR E-SCORP2 RED
  • EAN: 4712795383621
Jeden z nejlepších nosičů na trhu určený pro přepravu dvou elektrokol. Výborné zpracování a možnost složení do minimálních rozměrů.
9 999 s DPH 8 264 Kč bez DPH
Skladem

CarFace E-SCORPION 2, Black-red

Chcete-li přepravovat těžká jízdní kola jako jsou MTB nebo E-kola, pak je CarFace E-SCORPION 2 tou nejlepší volbou. Vysoká nosnost, plně skládací, snadno použitelný s velkou stabilitou, odolností a  jednoduchostí v designu. Určen k přepravě 2 jízdních kol. 
Namontujete ho na jakékoliv tažné zařízení a poskytuje nosnost až 60kg. Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 30kg. Verze s červenými prvky.
Maximální povolené zatížení je určeno maximální povolenou zátěží tažného zařízení. Před použitím  nosiče jízdních kol je NUTNÉ zkontrolovat, zda toto nepřekročíte.

Upínací mechanizmus na tažné zařízení.
E-SCORPION 2 
 je možné uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. Nosič na tažném zařízení zabezpečíte uzamknutím. Mechanizmus upínání nosiče na tažné zařízení splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. 

 

Držáky kol jízdních kol
Držáky kol jsou vybaveny upínacími popruhy. Dvoubodovým pro přední kolo a jednobodovým pro zadní kolo. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby bezpečně obeply široké ráfky. 
Rozteč mezi jednotlivými držáky (kolejnicemi) je 30cm (měřeno od středu žlábku).

 

Uzamykací držáky rámů jízdních kol
Držáky rámů jízdních kol jsou připevněny na masivním madle, které se dá výškově přizpůsobovat a zároveň se držáky mohou po něm posouvat, a tak se přizpůsobí jakémukoliv tvaru rámu jízdního kola.

 

Přístup do kufru automobilu
Nosič i s jízdními koly je výborně vyvážený a při odklopení zabezpečuje dostatečně široký přístup do kufru automobilu.

 

Světelná rampa
Nosič je vybaven plnou světelnou rampou a 13PIN zástrčkou.

 

Složení nosiče k uskladnění
Nosič lze složit do kompaktních rozměrů, které oceníte při uskladnění nebo přepravě v kufru automobilu. Po složení se nosič zajistí pevnou pojistkou a pomocí koleček odtáhne bez námahy.

 

Pro bezpečné uchycení cyklonosiče CarFace E-SCORPION musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.