EUROTRAIL Obal na nosič kol 4
Kód: CAMETAC0006-4DORUČENÍ ZDARMA
U objednávek nad 5 000 Kč
SKLADEM = RYCHLE U VÁS
Odesíláme bez čekání
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempinkové vybavení EuroTrail |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8718685003941 |
| Materiál: | Polyester |
| Rozměry: | 160x120x65cm |
| Rozměry ve složeném stavu: | 30x40x12cm |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 1,15kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
