Thule EuroWay G2 922

Thule EuroWay G2 922

Značka: Thule
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

10 990 Kč včetně DPH
Hodnocení
Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé.
Dostupnost:
Skladem
Počet:

Nosič jízdních kol Thule EuroWay G2 922 je kombinací elegantnosti, lehkosti, síly a kompaktnosti. Je perfektním řešením při převozu bicyklů na autě vybaveném tažnou koulí.

Thule EuroWay G2 922 váží 16 kg, což umožňuje velmi jednoduchou a bezproblémovou montáž a demontáž nosiče. K snadné montáži přispívají i nastavitelné spoje ovládané jednou rukou, které vyžadují použití jemné síly na upevnění nosiče.

Výklopný mechanizmus nosiče Thule EuroWay G2 922 se ovládá pomocí inteligentního nožního pedálu, což Vám nechá volné ruce na přidržování kol po dobu vyklápění. Dostanete se tak bezproblémově k zavazadlovému prostoru i s jízdními koly namontovanými na nosiči.

Všechny držáky rámu jsou prakticky odjímatelné, na vhodnější a rychlejší montáž bicyklů na nosič. Držáky jsou dostatečně velké na montáž okrouhlých i oválných rámů (22 - 80 mm) a jsou vybavené gumovým povrchem na ochranu rámů kol. 

Pro zabezpečení jízdních kol máte k dispozici dva shodné zámky, a to na uzamčení bicyklů k nosiči a následné uzamčení nosiče na tažné kouli. V případě potřeby uskladnění, se dá nosič jednoduše složit aby zabíral podstatně méně místa a v tomto složeném stavu se také  vejde do většiny automobilů.

Pokud hledáte prémiový nosič jízdních kol na tažnou kouli pro tři kola, budete s nosičem Thule EuroWay G2 922 maximálně spokojený!

Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.