5 důvodů, proč si na zimu vybrat nosič lyží Whispbar WB 300

Nosiče lyží Whispbar WB300 by měli být povinnou výbavou každého lyžaře, protože díky svým vlastnostem dokáží vyhovět každému požadavku. A nejen z hlediska bezpečnosti. Přesvědčte se!

 

 1. Přepravíte skutečně všechno

  Jste lyžař, ale Vaše přítelkyně snowboarduje. Jak přepravíte sportovní výbavu bez toho, abyste museli mít dva typy nosičů?

   

  Většina nosičů totiž poskytuje prostor pouze na lyže, nebo pouze na snowboard. Nosiče lyží Whispbar WB300 jsou ale natolik variabilní, že umožňují přepravu libovolných sportovních potřeb. Dokážete do nich umístit až 6 párů lyží nebo 2 páry lyží a snowboard. Anebo 4 snowboardy (a další kombinace). Kapacita nosičů lyží Whispbar WB300 je v porovnání s konkurenčními produkty skutečně přelomová.

Tip: Ani silnější části (např. vázání) nejsou překážkou – nosič je vybaven kloubem, který umožňuje nadzdvihnutí nosiče, čímž se přizpůsobí přepravované věci.

I přesto je Whispbar WB300 vyroben tak, aby byl co nejnižší a zabíral co nejméně prostoru.

 1. Praktický v každém směru

  To, že nosiče lyží představují nejbezpečnější a nejpraktičtější formu přepravy je známý fakt.

  Nosič lyží Whispbar WB300 oceníte také pro jeho „user friendly“ používání. Umístit jej na střechu automobilu stihnete doslova za pár minut – uchycení ke střešnímu nosiči je rychlé a bezproblémové také díky kompatibilitě s dostupnými nosiči na trhu. To znamená, že se při výběru nosičů lyží nemusíte nijak omezovat, i když máte například starší typ střešních nosičů.

Rovněž praktická je samotná manipulace s nosičem. Stisknutím jednoho velkého tlačítka nosič otevřete, a to bezproblémově i v masivních lyžařských rukavicích .

             

 

 1. Proti zlodějům

  Whispbar WB300 je vybaven zamykacím systémem, díky němuž můžete svoje lyže či snowboardy nechat na streše bez obav.

   

 2. Specialista na nízkou spotřebu a hlučnost

  Tím, že má nosič lyží Whispbar WB300 nízký, aerodynamický profil, přináší motoristům výraznou úsporu paliva oproti nosičům jiných značek. Zároveň poskytuje cestujícím výjimečný komfort během jízdy – právě nízká konstrukce a tvar jsou zárukou malého odporu vzduchu, a tedy minimálního hluku.

 

 1. Futuristický design

  Whispbar WB300 je technologickou novinkou s množstvím užitečných vlastností a funkčním provedením. Nečekejte ale strohý design – výrobci se podařilo vytvořit produkt s moderním, nadčasovým vzhledem. Nosiče lyží Whispbar WB300 jsou rozpoznatelné na první pohled. Vypadají totiž opravdu dobře!

  Nosiče mají stříbrný eloxovaný povrch, díky němuž získá váš automobil na atraktivitě. A to bez ohledu na to, zda máte sportovní coupé, elegantní sedan, nebo rodinné combi. Když na hory, tak stylově!   

   

Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.