Velkoobchod

 

Phobos spol. s r.o. - dovozce a distributor pro Slovenskou a Českou republiku

Autohaus

https://www.autohaus.sk/public/files/icons/whispbar.png

 

Auto-Organizéry   Střešní nosiče   Nosiče jízdních kol na střechu   Nosiče jízdních kol na tažné   Nosiče kajaků   Nosiče lyží  Střešní boxy 

 

Máte zájem o velkoobchodní spolupráci?

   Zaregistrujte se na naší stránce autohaus.cz (REGISTRACE) a při vyplňování údajů zaškrtněte možnost "Velkoobchod" (tuto možnost lze zaškrtnout pouze pokud vyplníte IČO). Na základě Vaší žádosti Vás budeme kontaktovat a upřesníme si podmínky velkoobchodní spolupráce. 

   Po úspěšné registraci a upřesnění podmínek Vás zařadíme mezi velkoobchodní (VO) partnery a aktivujeme Váš VO účet. Od tohoto momentu budete mít přístup k VO cenám, které se Vám, po přihlášení na stránku autohaus.cz, zobrazí u každého produktu.

    Podmínky a ceny přepravy pro VO partnery v rámci České republiky:

1. Zboží zasíláme kurýrem GLS / Geis, případně TopTrans, dle povahy zásilky. Po telefonické domluvě je rovněž možný osobní odběr na naší provozovně.

2. Cena za přepravu každé zásilky je účtována dle reálné ceny našich přepravců. Cena tedy bude závislá na povaze / velikosti a váze zásilky dle Vaší objednávky. Vždy volíme cestu levnějšího přepravce, balení zásilek se snažíme provádět tak, abychom náklady zbytečně nenavyšovaly. Vždy jsme omezeni podmínkami daného přepravce.

Pro více informací kontaktujte obchodního zástupce pro ČR: 

Miloš Hazer, tel.: +421 907 977 135;  e-mail: hazer@autohaus.sk

Další kontaktní informace najdete v sekci  Kontakt.

 

Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.