Packline FX Off-Road Black
 
 

Packline FX Off-Road Black

Značka: Packline
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

31 990 Kč včetně DPH
Hodnocení
Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé.
Dostupnost:
zač. 07/2020
Počet:

Série boxů FX je vyvinuta speciálně pro vozidla Offroad a SUV. Box je konstruován s důrazem na funkčnost a náročné podmínky použití na jaké jsou určeny rovněž SUV vozidla.

Design

Packline FX Off-road má robustní dno a nízký profil. Box přesahuje pouze 23cm nad výšku střešních nosičů, což majitelé SUV vozidel ocení zejména v případě potřeby parkování v garážích. Tento box dosahuje i při nízkém profilu úctyhodný objem až 400 litrů a pojme lyže o délce až 208 cm.

V zadní části boxu je na dně speciální otvor, díky kterému box perfektně dosedne také na auta s anténou (žraločí ploutví).

Navzdory robustnímu vzhledu působí box velmi elegantně a luxusně. Na krásném lesklém černém povrchu vynikne chromové lemování a logo Packline.

Materiál

Řada boxů Packline FX je vyrobena z laminátu. Použitím laminátu místo standardně používaného ABS plastu dosahují boxy ještě lepší pevnost a odolnost. Odolnost otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

 

Otevírání

Packline FX určitě zaujme otevíracím mechanizmem. Na rozdíl od standardu se box neotevírá z boku, ale zdvihá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

Box otevřete nadzdvihnutím víka zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum. K zavření stačí zatáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka, které potom dosedne na své místo.

Bezpečnost

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

Upínací systém

Boxy Packline NX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu. 

 
Vnější rozměry
Délka (cm) 211 
Šířka (cm) 90 
Výška (cm) 27 
Vnitřní rozměry
Délka (cm) 206 
Šířka (cm) 84 
Výška (cm) 23 
Kapacita
Maximální délka lyží (cm) 205 
Hmotnost 26 kg
Barva černá 
Zamykání ano 
Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.