THULE Vector L Titan
 
 

THULE Vector L Titan

Značka: Thule
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

39 999 Kč včetně DPH
Hodnocení
Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé.
Dostupnost:
Skladem
Počet:

Střešní boxy Thule Vector jsou nástupci boxů prémiové řady Dynamic a Excellence. Boxy Vector přichází s designem, který dodává každému automobilu výrazný vzhled. Nízký profil a mírně klesající přední část pomáhají vytvářet kompaktní linii s moderními vozidly, aby si udržely čistý vzhled.

Thule Vector byl oceněn cenou IF Design Award v produktové kategorii od World Design Guide.

Interiér boxu má integrovaná dvě automatická osvětlení a odnímatelnou plstěnou výstelku spodní části boxu pro lepší ochranu lyží nebo přepravovaného nákladu. Vnitřní část víka je bílé barvy což v kombinaci s LED světlem zjednodušuje manipulaci se zavazadly v noci. Výstelku je možné z boxu vyndat a v případě potřeby vyčistit.

Thule Vector L Titan má rozměry 231.5 x 88.5 x 35.5 cm, objem 430l a umožňuje přepravovat až 6 párů lyží s max. délkou 205 cm či 3-5 snowboardů. Pokud vám tyto rozměry nevyhovují, podívejte se na velikostní verze boxů Thule Vector M a Alpine. Boxy se vyrábějí ve dvou barevných provedeních: černá metalická a titanová.

Vlastnosti Thule Vector:

Oboustranné otevírání

Thule Vector je možné otevírat z obou stran. To zaručuje nejen jednoduchý a snadný přístup k zavazadlům, ale rovněž lehčí montáž střešního boxu na střešní nosiče. Víko boxu je vyztuženo přídavnými výztuhami, takže otevírání a zavírání boxu je pohodlné a nenáročné.

 

 

Centrální zamykací systém 

SlideLock 

Střešní box Thule Vector má tříbodový zámek ovládaný systémem SlideLock, díky kterému je možné zavřít a uzamknout box jednou rukou. Zamykací systém má bezpečnostní pojistku, která zabezpečuje, že klíč je možné ze zámku vyndat pouze tehdy, kdy jsou všechny uzamykací body pevně uzavřeny.

Pro pohodlnou manipulaci s víkem je box vybaven ergonomicky tvarovanými madly.

Přístup do kufru

Předsunutá poloha boxu na střeše auta Vám zaručí bezpečný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu dveří auta s víkem boxu.

Power-Click

Thule Vector je vybaven patentovaným systémem pro rychlou montáž boxů Thule PowerClick, díky němuž namontujete box snadno a bezpečně. Je vybaven indikátorem momentu dotažení. Stačí 4 otočení a upínací čelisti se utáhnou kolem tyče střešního nosiče. Kompletní montáž je hotová během několika minut. Vhodný pro všechny typy střešních nosičů.

     

 

 

Thule Vector určite patří mezi nejkrásnější boxy na trhu. Výrobce do něj, jako do své vlajkové lodě, zakomponoval všechna svá ověřená technická vylepšení, jako PowerClick, SlideLock, výztuhy víka a novinky – integrované osvětlení a výstelku dna, takže za výbavu má jedničku. Manipulace s boxem je jednoduchá a příjemná.

Všechny modely Vector jsou nízkoprofilové a Thule se v tomto případě vzdalo určité přepravní kapacity v prospěch designu, čímž předurčuje box více pro lyžaře než pro (zejména větší) rodiny. Cena boxu asi nedovolí vidět tento box na silnicích příliš často, což asi bude jeho majitelům vyhovovať :)

 

Přečtěte si také náš článek "Recenze střešních boxů Thule Vector".

 

 

 

Vnější rozměry
Délka (cm) 231,5 
Šířka (cm) 88,5 
Výška (cm) 35,5 
Vnitřní rozměry
Délka (cm) 204,5 
Šířka (cm) 78 
Výška (cm) 32,5 
Kapacita
Objem (litrů) 430 
Maximální délka lyží (cm) 205 
Lyže 4 - 6 párů 
Snowboard 3 - 5x 
Upevnění Power-Click 
Nosnost (kg) 75 
Hmotnost 30 kg
Barva titanová matná 
Zamykání centrální 
Materiál ABS 
Otevírání oboustranné 
Otevírací mechanizmus Pružinový Dual-Force 
Certifikát GS/TÜV ano 
[Thule Go Pack 8002]
Cestovní taška, která umožní optimální využití střední části střešního boxu.
Cena včetně DPH: 1 099Kč
[Thule Go Pack Set 8006]
Sada 4 cestovních tašek. Výborné řešení pro uspořádání zavazadel v střešním boxu.
Cena včetně DPH: 3 999Kč
[Obal na střešní boxy XL]
RB CVR-XL: Ochranný obal na střešní box 205cm - 230cm.
Cena včetně DPH: 635Kč
[Thule MultiLift 572]
Skvělý pomocník k uskladnění střešního boxu. Dobře poslouží na kajaky a surfové desky.
Cena včetně DPH: 2 999Kč
Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.