Whispbar WB 753B

Značka: WHISPBAR
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení
Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé. Litujeme, ale tento produkt již není v nabídce

Zpět na hlavní stránku

VÝPRODEJ předváděcího kusu s 30% SLEVOU. Tento kus byl předváděn na vozidlech zákazníků - bez obalu, se známkami použití. Pouze k osobnímu odběru.

Střešní boxy Whispbar jsou exkluzivní nejen svým designem, ale zejména technickým provedením. Aerodynamický tvar zabezpečí minimální odpor vzduchu a exkluzivní lesklá černá povrchová úprava udělá Vaše auto výjimečným.

Whispbar WB 753 má úctyhodný objem až 500l, díky němuž umožňuje přepravovat mnoho sportovních potřeb nebo zavazadel. Konstrukce boxu byla navržena tak, aby dokázal přepravovat dlouhé a úzké předměty. Pohodlně se do něj vejdou lyže s délkou 210cm včetně lyžařských bot.

Střešní boxy Whisbar WB 753 jsou vyrobeny z kvalitního ABS plastu, který zajišťuje tvarovou stálost a odolnost i při extrémních teplotách - zároveň zachovává nízkou hmotnost boxu. Pevnost střešních boxů Whispbar rovněž zvyšují ocelové výztuhy a vložky dna a víka.

Největší konkurenční výhodou střešních boxů Whispbar je způsob montáže. Jsou vybaveny rychloupínacím systémem do T-drážky QuickDock. Díky montáži do T-drážky box pohodlně a rychle namontujete na jakékoliv střešní nosiče s T-drážkou.

Střešní boxy Whispbar mají certifikáty testů TUV a City Crash test.

 

Vlastnosti Whispbar WB 753 :

Oboustranné otevírání

Střešní boxy Whispbar lze otevírat na obou stranách. To znamená nejen jednoduché nakládání a přístup, ale rovněž výrazně snadnější montáž střešního boxu na střešní nosiče.

Centrální zamykací systém

Střešní box má několik zamykacích bodů pro vyšší bezpečnost a ochranu proti krádeži. Centrální zamykací systém má bezpečnostní pojistku, která zabezpečuje to, že klíč není možné vyndat ze zámku, když je box otevřený.

Uzamykanie boxu Whispbar WB753

Klika k odblokování víka boxu

K otevření víka slouží speciální klika, která otevírá samotné zámky víka. Klíč tedy není při otevírání víka nijak namáhaný, nedojde tak k jeho ohnutí nebo poškození za nepříznivých podmínek.

 

Výztuhy boxu

Pevnost střešních boxů Whispbar WB 753 rovněž zvyšují ocelové výztuhy a vložky dna. Výztuhy jsou také na horním víku boxu, proto je jeho otevírání jednodušší, dokonce jej lze provést jen jednou rukou. Výztuhy navíc přispívají k bezpečnosti během jízdy.

 

 

Rychloupínací systém QuickDock

Střešní boxy Whispbar jsou vybaveny rychloupínacím systémem QuickDock. Jedná se o revoluční způsob montáže boxu do T-drážky. Díky tomu, že se box montuje do T-drážky je kompatibilní s jakýmkoliv typem střešních nosičů s T-drážkou. Nezáleží na tvaru nosiče ani na jeho šířce

Samotná montáž boxu Vám zabere doslova pár sekund a nepotřebujete k tomu žádné nářadí. Box umístíte na střešní nosiče tak, aby šroub s T hlavou zapadl do T-drážky. Po umístění boxu na správné místo už jen jednoduchým pootočením růžice o 90° uzamknete třmen šroubu v T-drážce. 

 

Produktové video:

 

 

Vnější rozměry
Délka (cm) 230 
Šířka (cm) 90 
Výška (cm) 41 
Kapacita
Snowboard 3x 
Objem (litrů) 500 
Maximální délka lyží (cm) 210 
Lyže 6 - 8 párů 
Upevnění QuickDock™ 
Nosnost (kg) 75 
Hmotnost 27 kg
Barva černá lesklá 
Zamykání vícebodové, centrální 
Materiál ABS 
Kovová profilovaná výztuž (vnitřní) ano 
Upevňovací popruhy ano 
Otevírání oboustranné 
Certifikát GS/TÜV ano 
[Thule MultiLift 572]
Skvělý pomocník k uskladnění střešního boxu. Dobře poslouží na kajaky a surfové desky.
Cena včetně DPH: 2 999Kč
[Thule Go Pack 8002]
Cestovní taška, která umožní optimální využití střední části střešního boxu.
Cena včetně DPH: 1 099Kč
Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.