Thule EuroClassic G6 929
 
 

Thule EuroClassic G6 929

Značka: Thule
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení
Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé. Litujeme, ale tento produkt již není v nabídce

Zpět na hlavní stránku

Nosič jízdních kol Thule EuroClassic G6 929 je ideální volbou pro rodinu, která potřebuje od nosiče jízdních kol prvotřídní kvalitu, možnost snadno a flexibilně uspořádat jízdní kola a velkou nosnost. Je perfektním řešením při převozu jízdních kol na autě vybaveném tažnou koulí.

Nosič Thule EuroClassic G6 929 vítěz testu prestižního časopisu dTest Test nosičů jízdních kol květen/2015.

Thule EuroClassic G6 929 váží necelých  21 kg. Montáž a demontáž nosiče velmi usnadňuje nastavitelná spojka, kterou můžete ovládat jednou rukou za použití malé síly k upevnění nosiče.

Výklopný mechanizmus nosiče Thule EuroClassic G6 929 se ovládá pomocí inteligentního nožního pedálu, což Vám ponechá volné ruce na přidržení jízdních kol během vyklápění. Dostanete se tak bezproblémově k zavazadlovému prostoru i s jízdními koly namontovanými na nosiči.

Všechny držáky rámu jsou prakticky snímatelné pro vhodnější a rychlejší montáž jízdních kol na nosič. Držáky jsou dostatečně velké k montáži kulatých i oválných rámů (22 - 80 mm) a jsou vybaveny gumovým povrchem k ochraně rámu jízdních kol. Držáky nosiče jízdních kol Thule EuroClassic G6 929 jsou navíc vybaveny růžicí s omezovačem momentu dotažení Thule AcuTight, která cvakne jakmile bude jízdní kolo optimálně upevněno.

K zabezpečení jízdních kol máte k dispozici dva shodné zámky, a to na uzamknutí jízdních kol k nosiči a následné uzamknutí nosiče na tažné kouli. V případě potřeby uskladnění se dá nosič jednoduše složit, aby zabíral podstatně méně místa a v tomto složeném stavu se rovněž  vejde do většiny automobilů.

Prémiový nosič  Thule EuroClassic G6 929 má navíc možnost rozšíření z max. kapacity 3 jízdních kol na 4 za pomoci adaptéru 9281.

Ilustrační video:

 

 

 

 
Vnější rozměry
Délka (cm) 137 
Šířka (cm) 65 
Kapacita
Kola 3x 
Integrované zadní svícení ano 
Sklopení nosiče ano 
Nosnost (kg) 60 
Vhodné na tažné zařízení ano 
Hmotnost 21,5 kg
Max. hmotnost jednoho jízdního kola 25 kg
Zamykání jízdních kol ano 
Vhodné pro auta s rezervou na 5.dveřích s adaptérem Thule Off-Road Adapter 9042 
Zamknutí nosiče ano 
Elektrický konektor 13 pólový 
Max. průměr rámu jízdního kola 22 – 80 mm 
Certifikát GS/TÜV ano 
Diskuze
Přidat nový příspěvek
Doposud nejsou žádné diskuzní příspěvky
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Nepřehlédněte naše akce a novinky.