• Taurus SnowUp 400
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)

Taurus SnowUp 400

  • Obj. číslo: LYZTAU SnowUp400
Cenově dostupný nosič lyží. Montáž do T-drážky nebo na hranaté tyče. Kapacita čtyři páry lyží nebo dva snowboardy. Délka ložné plochy 40 cm.
2 190 s DPH 1 810 Kč bez DPH
Skladem

Taurus SnowUp 400

Kvalitný hliníkový nosič lyží s přepravní plochou 400 mm. Přepraví až 4 páry lyží (v případě carvingových lyží 3 páry) anebo 2 snowboardy. Vynikající poměr cena/výkon.

Sportovní náčiní je v nosiči uchyceno mezi těsnící gumy, které jej ochrání před poškrábáním.

Při manipulaci s nosičem oceníte velké tlačítko na otevírání nosiče, se kterým se výborně manipuluje i v rukavicích a samozřejmostí je jeho uzamykatelnost.

Dvoustupňová upínací síla dovoluje přepravovat i silnější příslušenství.

SnowUp 400 se montuje do T-drážky. Součástí balení je rovněž adaptér k montáži na hranaté tyče. Montáž je velmi rychlá a pohodlná, nepotřebujete žádné nářadí. Do T-drážky střešních nosičů zasunete 4-hrannou podložku a nosič následně zvrchu uchytíte do těchto podložek pomocí šroubů. (Výhodou pro majitele nosičů Whispbar je, že si mohou podložky nechat celou sezónu v drážce nosiča, což výrazně zjednoduší manipulaci s nosičem při montáži a  demontáži).

Při montáži SnowUp 400 si podle potřeby (výška lyží s vázáním, zaoblení příčných nosičů) můžete nastavit vzdálenost mezi nosičem lyží a základními nosiči. Není nutné dokupovat adaptér na zvýšení montáže!