• Taurus SnowUp 600
  • Obrázek
  • Obrázek (2)

Taurus SnowUp 600

  • Obj. číslo: LYZTAU SnowUp600
Cenově dostupný nosič lyží. Montáž do T-drážky nebo na hranaté tyče. Kapacita šest párů lyží nebo čtyři snowboardy. Délka ložné plochy 60 cm.
2 590 s DPH 2 141 Kč bez DPH
Skladem

Taurus SnowUp 600

Kvalitní hliníkový nosič lyží s přepravní plochou 600mm. Přepraví až 6 párů lyží (v případě carvingových lyží 4 páry) anebo 4 snowboardy. Vynikající poměr cena/výkon.

Sportovní náčiní je v nosiči uchyceno mezi těsnící gumy, které jej ochrání před poškrábáním.

Při manipulaci s nosičem oceníte velké tlačítko na otevírání nosiče, se kterým se výborně manipuluje i v rukavicích a samozřejmostí je jeho uzamykatelnost.

Dvoustupňová upínací síla dovoluje přepravovat i silnější příslušenství.

SnowUp 600 se montuje do T-drážky. Součástí balení je rovněž adaptér k montáži na hranaté tyče. Montáž je velmi rychlá a pohodlná, nepotřebujete žádné nářadí. Do T-drážky střešních nosičů zasunete 4-hrannou podložku a nosič následně zvrchu uchytíte do těchto podložek pomocí šroubů. (Výhodou pro majitele nosičů Whispbar je, že si mohou podložky nechat celou sezónu v drážce nosiča, což výrazně zjednoduší manipulaci s nosičem při montáži a  demontáži).

Při montáži SnowUp 600 si podle potřeby (výška lyží s vázáním, zaoblení příčných nosičů) můžete nastavit vzdálenost mezi nosičem lyží a základními nosiči. Není nutné dokupovat adaptér na zvýšení montáže!