• TH629501 Thule Motion Alpine Black glossy
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)
  • Obrázek (3)
  • Obrázek (4)
  • Obrázek (5)
  • Obrázek (6)
  • Obrázek (7)

TH629501 Thule Motion Alpine Black glossy

  • Obj. číslo: BOXTH629501
  • EAN: 091021240278
Stylový a nízký box. Objem 450 litrů. Rozměry 232 x 95 x 35 cm.
21 990 s DPH 18 174 Kč bez DPH
Skladem

TH629501 Thule Motion Alpine Black glossy

Design boxu je navržen pro nejefektivnější využití prostoru. V boxu Thule Motion XT Alpine přepravíte lyže až do délky 215cm, a při tom zůstává dost prostoru i na další výstroj. Aerodynamický tvar boxu má jen minimální vliv na spotřebu vozidla a je vhodný pro většinu typů automobilů.

Boxy Thule Motion XT jsou vybaveny užitečnými funkcemi jako je jednoduchá a rychlá montáž na auto, pohodlné zavírání a otevírání víka boxu a samozřejmě oboustranné otevírání, které Vám zabezpečí ideální přístup k zavazadlům v boxu.

Box Thule Motion XT Alpine je stylový, tichý a praktický box, se kterým bude Vaše auto vypadat ještě lépe.

Boxy Thule Motion XT jsou nástupci oveřené řady Thule Motion. Nová konstrukce boxů Thule Motion XT nezaručuje jen efektivní využití vnitřního prostoru a pohodlné ovládání, ale také přelomový design, který dokonale ladí s moderním designem dnešních automobilů. Má speciální tvar, který byl optimalizován pomocí pokročilých počítačových simulací tak, aby zlepšil spotřebu paliva a zaručil tišší jízdu.

Střešní boxy Thule Motion XT jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech (300 až 610 litrov) s možností výběru ze dvou barev – Black (černá lesklá) a Titan (titanová lesklá). 

Vlastnosti Thule Motion XT Alpine:

Oboustranné otevírání

Patentovaná funkce Thule umožňuje otevírat víko boxu na obou stranách střechy. To znamená nejen jednoduché a lehké nakládání a přístup, ale rovněž výrazně snadnější montáž střešního boxu na střešní nosiče.

Centrální uzamykací systém SlideLock

Systém SideLock díky samostatným funkcím zamykání  a otevírání automaticky uzamkne víko a signalizuje jeho bezpečné uzamknutí.

Dual-Force

Patentovaný pružinový systém poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu.

Pohodlné otevírání za všech podmínek díky ergonomicky tvarovaným vnějším madlům a podpůrným zdvihačům víka.

Přístup do kufru

Předsunutá poloha boxu na střeše auta Vám zaručí bezpečný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu dveří auta s víkem boxu.

Power-Click

Pohodlná montáž díky velmi širokému předem namontovanému systému PowerClick. Integrovaný indikátor momentu utažení cvakne a zaručí tak rychlé a bezpečné upevnění boxu.