• TH629700 Thule Motion XT L Titan glossy
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)
  • Obrázek (3)
  • Obrázek (4)
  • Obrázek (5)
  • Obrázek (6)
  • Obrázek (7)

TH629700 Thule Motion XT L Titan glossy

  • Obj. číslo: BOXTH629700
  • EAN: 091021791664
Box v optimálních rozměrech. Objem 450 litrů. Rozměry 195 x 89 x 44 cm.
15 990 s DPH 13 215 Kč bez DPH
Na dotaz

TH629700 Thule Motion XT L Titan glossy

Chcete-li mít při Vašich cestách vše potřebné s sebou, bude pro Vás tento box ideální volbou. Thule Motion XT L bezpečně přepraví celé rodině zavazadla, sportovní vybavení i objemný náklad, který potřebuje pro svůj komfort kamkoliv Vás cesta zavede. 

Boxy Thule Motion XT jsou vybaveny užitečnými funkcemi jako je jednoduchá a rychlá montáž na auto, pohodlné zavírání a otevírání víka boxu a samozřejmě oboustranné otevírání, které Vám zabezpečí ideální přístup k zavazadlům v boxu.

Box Thule Motion XT je stylový, tichý a praktický box, se kterým bude Vaše auto vypadat ještě lépe.

Boxy Thule Motion XT jsou nástupci ověřené řady Thule Motion. Nová konstrukce boxů Thule Motion XT nezaručuje jen efektivní využití vnitřního prostoru a pohodlné ovládání, ale také přelomový design, který dokonale ladí s moderním designem dnešních automobilů. Má speciální tvar, který byl optimalizován pomocí pokročilých počítačových simulací tak, aby zlepšil spotřebu paliva a zaručil tišší jízdu.

Střešní boxy Thule Motion XT jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech (300 až 610 litrů) s možností výběru ze dvou barev – Black (černá lesklá) a Titan (titanová lesklá). 

Vlastnosti Thule Motion XT L:

Oboustranné otevírání

Patentovaná funkce Thule umožňuje otevírat víko boxu na obou stranách střechy. To znamená nejen jednoduché a lehké nakládání a přístup, ale rovněž výrazně snadnější montáž střešního boxu na střešní nosiče.

Centrální uzamykací systém SlideLock

Systém SideLock díky samostatným funkcím zamykání  a otevírání automaticky uzamkne víko a signalizuje jeho bezpečné uzamknutí.

Dual-Force

Patentovaný pružinový systém poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu.

Pohodlné otevírání za všech podmínek díky ergonomicky tvarovaným vnějším madlům a podpůrným zdvihačům víka.

Přístup do kufru

Předsunutá poloha boxu na střeše auta Vám zaručí bezpečný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu dveří auta s víkem boxu.

Power-Click

Pohodlná montáž díky velmi širokému předem namontovanému systému PowerClick. Integrovaný indikátor momentu utažení cvakne a zaručí tak rychlé a bezpečné upevnění boxu.

Certifikáty: