• TH634800 Thule Touring L Titan aero
  • Obrázek
  • Obrázek (2)
  • Obrázek (3)
  • Obrázek (4)

TH634800 Thule Touring L Titan aero

  • Obj. číslo: BOXTH634800
  • EAN: 4002253012331
10 990 s DPH 9 083 Kč bez DPH
Na dotaz

TH634800 Thule Touring L Titan aero

Řada střešních boxů THULE Touring je nástupcem úspěšné série modelů THULE Pacific a skládá se z pěti užitečných velikostí . Takže, ať už budete potřebovat střešní box pro přepravu osobních zavazadel / lyží, nebo chcete přepravovat vedle boxu jízdní kolo či surf, můžete využít některý z modelů Touring, podle toho co chcete přepravovat. Střešní boxy THULE Touring přinášejí osvědčenou kombinaci kompaktního aerodynamického tvaru s překvapivě velkorysou nosností a inovovaným designem.

Modely boxů Thule Touring 100 , 200, 700, 780 jsou k dispozici ve dvou barevných variantách - Titan a Black glossy. Tyto modely jsou vybaveny systémem THULE "Dual-Side " – oboustranným otevíráním, což znamená, že nakládání a vykládání lze provést snadno z obou stran vozidla . Tato užitečná vlastnost rovněž umožňuje mnohem rychlejší montáž na základní nosič.

Model 600 je k dispozici ve variantě Titan a Black glossy, ale má jednostranné otevírání.


Každý z modelů střešních boxů THULE Touring obsahuje upevňovací systém „Fast Grip" , kterým se box upevní na nosiče velmi rychle a pohodlně.

Vlastnosti Thule Touring 780 :

Oboustranné otevírání

Patentovaná funkce THULE umožňuje otevírat víko boxu na obou stranách střechy. To znamená nejen jednoduché a snadné nakládání a přístup, ale rovněž výrazně snadnější montáž střešního boxu na střešní nosiče (příčníky).

 

Centrální zamykací systém

Každý střešní box má několik uzamykacích bodů kvůli bezpečnosti a ochraně proti krádeži. Centrální zamykací systém má bezpečnostní pojistku, která zabezpečuje, že klíč je možné vyndat ze zámků pouze tehdy, kdy jsou všechny uzamykací body pevně uzavřeny.

 

Dual-Force

Patentovaný pružinový systém poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu.

 

Povrchová úprava Aeroskin

Modely Touring mají speciální povrchovou úpravu víka "aeroskin" s extravagantním vzhledem.

 

Fast-Grip

Patentované řešení Fast-Grip pro jednoduché upevnění boxu. Montáž se provádí snadno z vnitřku boxu. Grip čelisti se dotáhnou kolem tyčí příčníků otáčením dotahovacího šroubu. Vhodné pro tyče do šířky 90 mm.