• YA9812158 Yakima JustClick EVO 2
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)
  • Obrázek (3)

YA9812158 Yakima JustClick EVO 2

  • Obj. číslo: CYKYAK9812158
  • EAN: 9420059918261
Cyklonosič s nejjednodušší manipulací na trhu. Určen pro převoz dvou kol s možností rozšíření o třetí. Vhodný i pro převoz E-biků. Černá povrchová úprava, LED světelná rampa.
18 990 s DPH 15 694 Kč bez DPH
Skladem

YA9812158 Yakima JustClick EVO 2

Unikátní nosič kol na tažné zařízení "Just click".
Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.

  

Stačí jen nasadit, sklopit a je připraven sloužit – prostě jen „klik“. Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí.

Nosič jízdních kol Yakima JustClick 2 EVO black disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, což poskytuje možnost převážení i elektrokol a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozů SUV a LUV. Model EVO má ve srovnání s předchozím modelem již LED světelnou rampu a madlo v černé povrchové úpravě.

Yakima JustClick je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem je možné během jediné vteřiny, takže neztrácíte žádný drahocenný čas zdlouhavou montáží.

Demontáž a přenos nosiče JustClick 2 představuje pohodlnou záležitost, jelikož umíte nosič táhnout po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zvednete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je potřeba. Případně jej zavěsíte na zeď v parkovací složené pozici.

Nosič kol JustClick 213 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.

  

Nosič disponuje úložným prostorem pro 2 kola, který umíte rozšířit pomocí rozšiřujícího nástavce o třetí kolo.