• YA9812159 Yakima JustClick EVO 3
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)
  • Obrázek (3)

YA9812159 Yakima JustClick EVO 3

  • Obj. číslo: CYKYAK9812159
  • EAN: 9420059918278
Cyklonosič s nejjednodušší manipulací na trhu. Určen pro převoz tří kol s možností rozšíření o čtvrté. Vhodný i pro převoz E-biků. Černá povrchová úprava, LED světelná rampa.
21 990 s DPH 18 174 Kč bez DPH
Skladem

YA9812159 Yakima JustClick EVO 3

Unikátní nosič kol na tažné zařízení "Just click".
Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.

   

Stačí jen nasadit, sklopit a je připraven sloužit – prostě jen „klik“. Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí.

Nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 EVO black disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, což poskytuje možnost převážení i elektrokol a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozů SUV a LUV. Model EVO má ve srovnání s předchozím modelem již LED světelnou rampu a madlo v černé povrchové úpravě.

Yakima JustClick je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem je možné během jediné vteřiny, takže neztrácíte žádný drahocenný čas zdlouhavou montáží.

Demontáž a přenos nosiče JustClick 3 představuje pohodlnou záležitost, jelikož umíte nosič táhnout po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zvednete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je potřeba. Případně jej zavěsíte na zeď v parkovací složené pozici.

Nosič kol JustClick 3 má 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.

    

Nosič disponuje úložným prostorem pro 3 kola, který umíte rozšířit pomocí rozšiřujícího nástavce o čtvrté kolo.