EUROTRAIL Obal na nosič kol 2
Kód: CAMETAC0006-2DORUČENÍ ZDARMA
U objednávek nad 5 000 Kč
SKLADEM = RYCHLE U VÁS
Odesíláme bez čekání
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempinkové vybavení EuroTrail |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.995 kg |
| EAN: | 8712318922494 |
| Materiál: | Polyester |
| Rozměry: | 160x120x32cm |
| Rozměry ve složeném stavu: | 30x40x12cm |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 1kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
