EUROTRAIL Organizér na boty
Kód: CAMETAC02310502DORUČENÍ ZDARMA
U objednávek nad 5 000 Kč
SKLADEM = RYCHLE U VÁS
Odesíláme bez čekání
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempinkové vybavení EuroTrail |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8712318018531 |
| Materiál: | Polyester/PVC |
| Rozměry: | 30x100cm |
| Rozměry ve složeném stavu: | 35x35x12cm |
| Hmotnost: | 1kg |
| Barva: | Modrá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
