THULE EASYFOLD 3 ADD-ON adaptér
Kód: CYKTH944700Doručení zdarma
U objednávek nad 5 000 Kč
Skladem = rychle u vás
Odesíláme bez čekání
Detailní popis produktu
Rozkládací adaptér pro rozšíření kapacity kol pro cyklonosiče Thule EasyFold 3. Tento praktický adaptér vám umožní snadno rozšířit nosič kol Thule EasyFold 3 z verze pro 2 kola na verzi pro 3 kola nebo z verze pro 3 kola na verzi pro 4 kola. Ideální pro rodiny nebo skupiny cyklistů, kteří potřebují místo navíc pro další kolo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na nosiče kol |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 091021476288 |
| Max. hmotnost jednoho kola: | 17,5 kg |
| Max. velikost kol (průměr): | 29" |
| Max. rozvor: | 1200 mm |
| Vzdálenost mezi koly: | 17 cm |
| Max. průměr rámu kola: | 20-90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
