THULE EPOS 3 ParkSecure (9803) - nosič 3 kol na tažné zařízení
Kód: CYKTH9803100Doručení zdarma
na objednávky nad 5 000 Kč
Zboží skladem
doručíme do 24 hodin
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosiče kol na auto |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 197074759849 |
| Počet kol: | 3 kola |
| Elektrokola: | Ano |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Rozměry (rozložený): | 91 x 126 x 22 cm |
| Rozměry (složený): | 91 x 27 x 75 cm |
| Hmotnost: | 23,1 kg |
| Nosnost: | 60 kg |
| Max. hmotnost jednoho kola: | 30 kg |
| Max. rozvor kol: | 135 cm |
| Max. velikost kol (průměr): | 29" |
| Max. šířka pláště: | 3" (s popruhy na kola Thule XXL Fatbike 5") |
| Barva: | Černá |
| Vzdálenost mezi koly: | 25 cm |
| Uzamčení nosiče: | Ano |
| Uzamčení kol: | Ano |
| Sklopný s nasazenými koly: | Ano |
| Skladatelný: | Ano |
| Zásuvka: | 13-pin |
| Kód produktu: | 9803100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

